CNC marós

Ingyenes
2020/07/15 Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Napkor Ipartelep út 1. 15

Leírás

Nyíregyházától 10 km-re található acélszerkezet- és gépgyártó vállalkozásunk folyamatosan bővülő csapatába keresünk CNC marós Kollégákat!

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- fémforgácsoló szerszámok és technológiák ismerete,
- műszaki rajz olvasási képesség,
- CNC programozási alapismeretek,
- forgácsolásban való jártasság (legalább 1-3 év).

FŐBB FELADATOK:
- szerszámbemérés, nullpontfelvétel,
- kisebb programok, programváltoztatások megírása,
- egyedi termékek alkatrészeinek, részegységeinek megmunkálása,
- legyártott munkadarabok ellenőrzése, mérése,
- hegesztett alkatrészek önálló kiállítása.

AMIT KÍNÁLUNK:
- bér megegyezés szerint,
- bejárástámogatás,
- év végi bónusz hűség és hozzáadott érték alapján,
- modern környezet, korszerű gépek és eszközök,
- jó munkahelyi légkör.

💓 Kívánságlistára rakom

Telefonszám: +36703359261
Üzenet küldése

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest